Majamio „Dolphins“ triukas: žiūrėkite, kaip Mattas Haackas, Jasonas Sandersas naudoja netikrą lauko įvartį, perduodamas kamuolį prieš „Eagles“

Kokį Filmą Pamatyti?

Majamio delfinų triukų žaidime dalyvauja Matt Haack Jason Sanders TD

Majamio „Dolphins“ prieš „Eagles“ atliko puikų triuką, kad pasiektų prisilietimą. Nuotraukų kreditas: NFL per FOX

Majamio delfinai atranda naujų būdų laimėti, įskaitant triukų krepšį.

Sekmadienio rungtynėse su Filadelfijos „Eagles“ Majamio „Dolphins“ triukas galėjo būti būtina kibirkštis trečiajai jų sezono pergalei. Jame žaidėjas ir atmušėjas susijungė atlikdami perdavimą per netikrą lauko įvartį.

Vaizdo įrašas: Mattas Haackas, Jasonas Sandersas pelno naudodami „Dolphins“ triuką

Sekmadienį 37:31 nugalėjusioje „Eagles“ ekipoje šeimininkai to siekė du kartus, kai atsidūrė ketvirtoje vietoje. Antruoju iš šių bandymų jie nusiteikė įmušti tris taškus, nes buvo diapazone.

ponas Smithas turėjo 4 dukras pokštas

Tačiau tai baigėsi netikru lauko įvarčiu. Majamis pasitraukė iš aikštės vartų rikiuotės, leisdamas įžaidėjui Mattui Haackui mesti TD perdavimą. Apdovanojimą gavo ne kas kitas, o atmušėjas Jasonas Sandersas, kuris nuostabiai pagavo ir skyrė „Dolphins“ šešis taškus.

Žiūrėkite šį vaizdo įrašą „YouTube“.

Užsidegęs Sandersas, kaip ir jo komanda, socialiniame tinkle „Twitter“ taip pat pakartotinai paskelbė svarbiausio NFL klipo vaizdo įrašą.

Taigi vienas iš žaidimo komentatorių paskelbė, kad tai yra „Dolphins“ smūgio žaidėjas / savininkas.

Aš niekada to nemačiau... O Dieve, koks labai šaunus žaidimas, sušuko jo kolega, taip pat pripažindamas, kad treneris Brianas Floresas yra sumanus specialiųjų komandų žaidėjas.

bakalauras rojuje aktorius Stivas

2017 m. Haackas bandė vieną kartą perduoti kamuolį su „Dolphins“, bet tada buvo perimtas. Dabar jis yra 1 prieš 2 ir per savo karjerą kaip Majamio QB yra TD. Komandos dabar bus visiškai budrios, kai tik jis bus aikštėje tokiose situacijose.

Šis triukas padėjo Majamio „Dolphins“ pirmajame kėlinyje išsiveržti į priekį 14:13. Antrajame kėlinyje jie pridės daugiau taškų į švieslentę atsilikdami nuo energingų komandos pastangų Majamyje.

Fitzpatrick, Dolphins laimėjo trečias sezono rungtynes

Sekmadienio rungtynės buvo ne tik namų komandos gudravimas. Reguliarus starto gynėjas Ryanas Fitzpatrickas atmetė 27 atmušimus iš 39, 365 jardus ir tris kamuolius, kad padėtų 'Dolphins' komandai.

Kitas TD buvo atliktas Haacko linksmo žaidimo dėka. Patrickas Lairdas pridėjo pirmąjį savo karjeros smūgį, o „Dolphins“ antrajame kėlinyje 23:10 pranoko „Eagles“.

Beje, Sandersas nebuvo baigęs pelnyti taškų po akrobatinio smūgio anksčiau. Jis taip pat grįžo į savo įprastą vietą ir įmušė įvartį, kad padėtų savo komandai užsitikrinti persvarą antrajame kėlinyje.

Tuo tarpu Filadelfijos „Eagles“ pralaimėjo 5:7. Carsonas Wentzas paskutinę sekundę bandė atlikti „Sveika Marija“ perdavimą į endzone, bet magija jam nebuvo skirta.

shingeki no kyojin 2 sezono išleidimo data

„Dolphins“ perėmimas oficialiai užbaigė žaidimą ir suteikė Majamiui priežastį švęsti trečiąją pergalę šiame 2019–2020 m. sezone.