Kas yra „The Challenge: All Stars“ 2 sezono aktoriai, kurie laimėjo daugiausia pinigų per savo sezonus?

Kokį Filmą Pamatyti?

iššūkis all stars 2 mesti nuotrauka

Serialo „The Challenge: All Stars 2“ aktoriai. Nuotraukų kreditas: MTV

Paskelbus The Challenge: All Stars 2 sezono aktorius, iš MTV realybės varžybų šou istorijos sugrįžta daug OG.

Tarp jų yra daugkartinių finalininkų ir čempionų, kai kurie iš jų per laidoje praleistą laiką surinko nemažai piniginių prizų.

Kyla klausimas, kuris iš iššūkio: „All Stars 2“ aktoriai laimėjo daugiausia pinigų? Keista, kai kurie valdo sąrašą, o kiti ieško savo pirmojo prizo.

10 buvusių Challenge čempionų grįžta į All Stars 2

Trečiadienį, Iššūkis: Visos žvaigždės 2 anonsas atvyko kartu su oficialia premjeros data. Netrukus po to internete pasirodė aktorių nuotraukos, kuriose matomi 24 konkurentai, kurie pasirodys spinoffe.

Filme „Visos žvaigždės 2“ 10 dalyvių tam tikru savo realybės televizijos karjeros momentu laimėjo MTV laidą „Iššūkis“. Keturias pergales iškovojęs pirmauja OG Darrellas Tayloras, kuris taip pat pasirodė pirmajame spinoffo sezone.

kur žiūrėti septynias mirtinas nuodėmes 4 sezonas

Derrickas Kosinskis atsilieka tik nuo jo, iškovojęs tris pergales, taip pat buvo įtrauktas į pirmąjį spinoffo sezoną.

Tiek Derrickas, tiek Darrellas pateko į finalą, tačiau Darrellas jį užbaigė ir užėmė antrąją vietą nugalėtojui Yes Duffy. Derrickas išvyko namo po pirmojo etapo dėl valymo situacijos, kai jis ir jo komandos draugas Jisela Delgado liko paskutinis tarp visų finalininkų.

Peržiūrėkite šį įrašą Instagram

Įrašas, kurį pasidalino Challenge Stats (@challengestats)

Buvusi „Kelio taisyklių“ žvaigždė Jodi Weatherton (40 m.) pasirodė tik tris sezonus, bet laimėjo paskutinius du – „The Gauntlet 2“ ir „The Duel“. Praėjo maždaug 14 metų nuo tada, kai ji pasirodė „Iššūkyje“.

Tau taip pat gali patikti: Iššūkis 37 sezonas, 9 serijos santrauka: Kas grįžo namo po pašalinimo iš šnipų, melų ir sąjungininkų?

MTV laidas „Tikras pasaulis: Key West“ sukūrė kelis daugkartinius čempionus. Be to, kad Johnny Bananas laimėjo septynis sezonus, jo kolega Tyleris Duckworthas laimėjo du skirtingus sezonus, iš kurių vieną jis kartu su Johnny laimėjo.

daina terminator dark fate anonse

Dar septyni „All Stars 2“ aktoriai laimėjo bent vieną „The Challenge“ finalą. Tai Laterrianas Wallace'as, Nehemiah Clark, Kendal Sheppard, Katie Cooley, Bradas Fiorenza, Janelle Casaneve ir MJ Garrett. Nehemiah, Kendal ir Katie grįžta po pasirodymo 1 sezone.

Kuris „All Stars 2“ aktorius laimėjo daugiausia pinigų?

Laimėjimas „The Challenge“ yra labai susijęs su daugybe piniginių prizų, ir tai aišku, kai daugkartiniai nugalėtojai Darrellas, Derrickas ir Jodi.

Darrellas pirmauja visiems aktoriams, per savo pasirodymus laidoje laimėjęs 248 056 USD, po to Derrickas su 210 970 USD už @challengestats Instagram tinkle.

Jodi pirmauja visoms moterims iš All Stars 2, nes ji uždirbo 176 667 USD prizo. Joks kitas konkurentas neuždirbo daugiau nei 100 000 USD, o kaip parodyta žemiau, yra daug aktorių, kurie iki šiol laimėjo nulį dolerių.

Tais atvejais, kai aktoriai laimėjo 50 000 USD ar mažiau piniginio prizo, tai paprastai lėmė vienas laimėjimas ir komandinė situacija, kai visi dalijasi piniginį prizą už laimėjimą finale.

Pavyzdžiui, MJ, „The Gauntlet 2“ nugalėtojas, priklausė „Rookies“ komandai, kurią sudarė devyni nariai, tarp kurių buvo padalinta 300 000 USD. Toje komandoje taip pat dalyvavo Jodi, tačiau vėlesniame sezone „Dvikova“ ji buvo pirmą vietą užėmusi moteris ir gavo 150 000 USD, kad padidintų savo laimėjimus.

Tau taip pat gali patikti: Iššūkis: Johnny Bananas linksmai pasikeičia su Devinu Walkeriu apie dalyvavimą „Bananas“ podcast'e

Taip pat pažymėtina, kad keturi iš toliau išvardytų asmenų, kuriems suteiktas piniginis prizas, nelaimėjo finalo, bet per sezoną įnešė grynųjų pinigų arba gavo piniginį prizą už finišavimą antroje vietoje. Tarp jų yra Teckas Holmesas, Tina Barta, Jasmine Reynaud ir Casey Cooperis.

isekai wa smartfon tomo ni 2 sezono išleidimo data

Pirmajame „The Challenge: All Stars“ sezone konkurentai varžėsi dėl to, kad būtų tas vyras ar moteris, kuris finale užims pirmąją vietą. Pasiekęs pirmą vietą pagal bendrą taškų skaičių, nugalėtojas davė 500 000 USD neatskaičius mokesčių. Pagal MTV reportaže , tai bus ir antrojo sezono prizas.

Buvusi „Kelio taisyklių“ žvaigždė Yes Duffy laimėjo „Visų žvaigždžių 1“ finalą, kad šis pasiekimas būtų įtrauktas į savo Iššūkio gyvenimo aprašymą ir rimtai padidintų savo banko sąskaitą. Tačiau jis paminėjo, kad po laimėjimo nori pinigus panaudoti ne tik išleisti, bet ir kitiems tikslams.

Čempioną ginantis negrįš į All Stars 2. Nepaisant to, tie, kurie dar turi laimėti iššūkį, turės rimtą konkurenciją pagal laimėjimų ir prizinių pinigų pirmaujančiųjų sąrašų viršūnes!

„The Challenge: All Stars 2“ premjera ketvirtadienį, lapkričio 11 d., „Paramount+“.